Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2011, 18:30   #5
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Arsene - to, że pytam/proszę tutaj nie oznacza, iż prywatnie sprawy stoją w miejscu. Znalazły się osoby, które pomogą mi przy tworzeniu systemu, a ja uznałem, że napisać na forum nie zaszkodzi.

Moje projekty autorskie - Jolly Roger RPG, Sektor 21 (nazwa jak na razie wstępnie przyjęta) - łączyć ma Mechanika i jednowątkowość (?). Krótko mówiąc, JR traktuje o piratach i szalonych wojażach. Sektor 21 to gra gdzie gracze wcielają się w nieoficjalną i tajną jednostkę wojskową walczącą (na różne sposoby) z terroryzmem.

Wspomnę, że mam jeszcze w głowie całkiem dobry pomysł na system POSTAPO

Odnośnie nazwy to Sektor 21 jest tak na początek żebym nie nazywał systemu "System militarny, coś jak Delta Force ale jednak nie". Skrót? Spróbuję. To nie łatwe, ale postaram się. Jak ktoś ma pomysł to nie pogardzę.

Miło widzieć, że już coś rusza Pomysł z działem... Ciekawy, ale nie wiem czy przyjąłby się. Jest tu mnóstwo ludzi którzy przeglądają forum nie wyrażając swojego zdania.
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem