Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2011, 20:35   #7
Kachimi
 
Reputacja: 1 Kachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znanyKachimi nie jest za bardzo znany
Szkoda, że krytykujesz teoretycznie nie istniejący system. Jakoś Radagast i Arsene nie mieli większych problemów z ogarnięciem sytuacji. Wiem, że podałem mało informacji o świecie ale nie różni się on znacznie od tego obecnie istniejącego. Powiedzmy, że to 2 - 3 lata do przodu. Jest ZARYS gry, dużo jest do poprawienia, ustalenia i sprecyzowania. To co dałem tutaj jest lekkim rzutem oka na sprawy.
System RPG to zintegrowany zbiór informacji, zawierający zasady (tzw. mechanikę gry) oraz opis świata, pozwalający na grę w określoną grę fabularną.

Mechanika - w zasadzie gotowa, trzeba tylko część podrasować pod broń palną (szybkostrzelność itd).
Świat - Opisane ZOSTANĄ stosunki polityczne między krajami, jakieś większe wydarzenia itp.

To tak jak fan PES krytykuje nową FIFĘ zanim wyjdzie. Więc wyluzuj, bo spinasz się nadto.
 
Kachimi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem