Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2011, 00:29   #8
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
A ja się wyłamię i powiem... nie
Nie, ale tylko z braku czasu. Bo pomysł mi się bardzo podoba, choć na pewno wymaga dopracowania. Chciałbym sesję w klimatach zombie z praktycznie pełną wolnością. Owszem, warto żebyś im jakoś czas urozmaicał, ale niech to będzie survival horror, w którym głównym celem jest właśnie to: survival. (BTW. Anonim, to się nazywa "przetrwaj horror", a nie "zgiń szybko horror"). Niech gracze sami zdecydują, czy chcą się zabarykadować w swoim miasteczku, wprowadzić stan wyjątkowy (jakby bez tego nie był dostatecznie wyjątkowy) i rozwalać po 10 zombie dziennie wychodząc z założenia, że przecież więcej niż 6 mld na świecie ich nie może być - prędzej czy później się skończą, czy może zebrać co się da i szukać szczęścia gdzie indziej. Nie zaś w stylu sesji "Zobmiaki: Reaktywacja" (sic), gdzie trzeba było szukać jakiejś bazy wojskowej (skądinąd sesja fajna, ale nie tego pragnę najbardziej), czy tym bardziej "Undead party" (do której chyba pił Sekal).

A kto powiedział, że piaskownica ma być mała? Jak powiedział pewien kot na Saharze "Nie ogarniam tej kuwety". Takie miłe: macie grabki (kalibru .45''), macie piaskownicę (cały świat), bawcie się grzecznie.

The Walking Dead pozwolę sobie nie komentować, bo mam mieszane uczucia, a nie o tym temat. Resident Evil podobnież. Natomiast pozwolę sobie wspomnieć jeszcze jedno potencjalne źródło natchnienia: "Left 4 Dead", przy czym potrzebny jest właśnie ciąg dalszy.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline