Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2011, 09:34   #147
MadWolf
 
MadWolf's Avatar
 
Reputacja: 1 MadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znany
Chimery mają radary? O.o
Gram Gwardią od dobrych trzech lat i nikt mi nie powiedział? Nie wyzłośliwiam się, ale Chimera to po prostu opancerzony transporter piechoty, takie BWP tylko ciut lepiej opancerzone/uzbrojone i z miejscami dla 12 ludzi. Dwie trzy sztuki mogą być przerobione na pojazdy dowódcze, ale nawet kamer z podczerwienią bym się po nich nie spodziewał, no może na jednej. Chciałbym tylko przypomnieć że w tym świecie technologia naprawdę padła na twarz i połowa tych sprzętów działa dzięki magii i wierze (pomijając już zupełnie temat orkowych konstrukcji). No chyba że Thadeus to widzi inaczej - to inna sprawa wtedy

DeMaus: Co do samego desantu to twój bohater przydałby się w pierwszej grupie dywersyjnej, ale z racji zajmowanego stanowiska to chyba lepiej żeby czekał z odwodami... Widzę to tak: prom transportowy ląduje z V. i barbarzyńcami (specjaliści od walki wręcz i skradania się... no i łażenia po dżungli). Transporter zostaje na planecie na wypadek gdyby trzeba nas ewakuować, a towarzyszy mu prom szturmowy z naszymi nowymi 'pancerniakami' Jeśli się uda zająć centrum sterowania ogniem P. lot. czy wyłączyć to badziewie to chłopaki ruszają z odsieczą, a wszystkimi pozostałymi nam środkami sprowadzamy załogę do miasta.
Czy się uda czy nie, to gdy tylko 'stealth' przestaje mieć znaczenie Gwiazda rozpoczyna bombardowanie. Oczywiście gdyby coś poszło totalnie nie tak to wrzeszczymy do komunikatora: Broken Arrow! Broken Arrow! i modlimy się żeby w nas nie przywaliło

Tak, wiem że strasznie cisnę na ten atak, ale po pierwsze primo to nie widzę zdobywania tych murów 'siłowo', a po drugie primo mój bohater to Space Marine! Najszczęśliwszy jest gdy spada w drop podzie prosto na jednostki wroga
 
__________________
Sorry, ale teraz to czytam już tylko własne posty...

Ostatnio edytowane przez MadWolf : 11-01-2011 o 09:36.
MadWolf jest offline