Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2011, 14:44   #10
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Kachimi, zazdroszczę odwagi prezentowania systemów na forum, gdzie krytykowanie pomysłów jest formą sportu

Co mi tam - też sobie pokrytykuję:

Cytat:
Napisał Kachimi
Ja jako autor mam przed sobą dużo pracy (mechanika, tworzenie postaci, przykładowa sesja, zbrojownia) więc wpadłem na pomysł abyście wy forumowicze Lastinn opracowali (choćby szczątkowo) organizacje którym czoła stawić będą musieli gracze i ich bohaterowie.
Też uważam, że zabierasz się do systemu od pupy strony.

Mechanika. Mechaników w świecie jak mrówków, tylko brać i wybierać. A wątpię, by szeregowy twórca autorki zbudował coś lepszego, niż popularne, przetestowane i cieszące się renomą systemy zasad.
Zbrojownia. Mało to książek i stron o broni palnej? Czy chcesz mieć wszystko szczegółowo rozpisane na cyferki, żeby móc się kłócić, czy strzał z beretty boli o 2 dmg bardziej niż z glocka?
Świat. Współczesny lub political fiction bliskiego zasięgu, więc za dużo nie masz do opisywania.
Przykładowa sesja. Ktoś to czyta?

Moim zdaniem to te tajne organizacje, terroryści i przeciwnicy będą tworzyli klimat Twojego systemu. Więc chcesz oddać w ręce forumowiczów bodaj najoryginalniejszą część swojej gry.

Ale, żeby nie było, że tylko zrzędzenie i bezpłodne krytykanctwo:

Czerwone Wrony
Początki tej wschodnioeuropejskiej organizacji sięgają przełomu lat 80-tych i 90-tych. Wywodzi się z funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa dawnych krajów Układu Warszawskiego, polityków i działaczy komunistycznych. Organizacja głęboko zakamuflowana, swymi wpływami obejmuje współczesne rządy centralnej i wschodniej Europy, policję, wojsko, opiniotwórcze media. Według dostępnych danych Czerwone Wrony zajmują się przemytem broni dla komunistycznych partyzantek w Afryce i Ameryce Południowej, organizacją zamachów terrorystycznych, propagandą antydemokratyczną. Walka z nimi wyjątkowo utrudniona z powodu dużej tajności i stopnia infiltracji oficjalnych struktur państwowych. Legendarnym przywódcą organizacji jest Niezniszczalny Generał. Niektórzy spekulują, że Niezniszczalny Generał nie jest prawdziwą osobą, a sztuczną inteligencją wygenerowaną w pamięci superkomputera Odra 2011 ukrytego w podziemiach Pałacu Kultury i Nauki im. Józefa Stalina.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem