Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2011, 22:10   #26
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Zabrałem się już za tworzenie KP aczkolwiek parę rzeczy muszę się dowiedzieć od Bajarza. Jeżeli chodzi o:
1) Cechy - Kupuje za 1 pkt każdą wartość cechy rozumiem? Czyli jak mam na samym początku 1poziom to na 2poziom kosztuje mnie to 1. Proszę o wyjaśnienie (jeżeli jest tak jak napisałeś, że np. na 3poziom wydam 6pkt to co ja kupię za 8?)
2) Umiejętności - Tu mamy aż 35pkt więc rozumiem, że w tym przypadku jest tak jak napisałeś (np. 3poziom kupuje za łącznie 6pkt)

Aha. Istnieje taka umiejętność w podręczniku od Wiedźmina jaki posiadam od niedawna jak "Widzenie w ciemnościach" - rozumiem, że tutaj mimo iż jej nie ma każdy przedstawiciel rasy posiadającej ową umiejętność potrafi w ten sposób widzieć? Jeżeli się mylę proszę o tym napisać.

Możliwe, że czegoś nie doczytałem, ale chciałbym się upewnić. Pozdrawiam i zapowiadam mój udział w tej sesji!

PS. Kochany bajarzu bardzo jestem rozczarowany, że nie mogę posiadać chociaż jednej wybranej cechy i umiejętności, w której jestem "świetny" Naprawdę nie jest to pocieszający gdyż życie takiego złodziejaszka jest zaiste obsypane bezpłatnymi biletami to miejskiego loszku Może pozwól nam na 1 cechę na 4poziomie i 1 umiejętność na 4 poziomie?? Na pewno urozmaici to grę - pokazanie, że jednak można być lepszym niż "dobry"
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 11-01-2011 o 22:13.
Lechu jest offline