Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2011, 00:42   #24
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Powoli podchodząc do końca korytarza zauważyłam coś dziwnego.
Drzwi otwarte ten ktoś pewnie tędy wyszedł czyżby magia tego ciemno skórego człowieka pozwoliła mi wyczuć obecność magii dziwne.
Wyszłam na zewnątrz i nagle zauważyłam biegnącą sylwetkę mężczyzny. Bez zastanowienia udałam się w pogoń za zbiegiem.
Jako elf biegam dość szybko i zwinnie nie powinien mi uciec żałuję, że nie wzięłam łuku w sumie nic by nie dało ale w ruchu mogła bym strzelić mu w nogę czy coś w tym stylu. Kurde nie czas na myślenie biegiem bo ucieknie.
Płomień w dłoni Kiry zmniejszył się jak by miał zaraz zgasnąć jednak jego leciutki blask odbijał światło od uciekającego. Pościg chwilę trwał ,gdy już się zbliżyła elfka do przeciwnika ugasiła płomyk i jak kot skoczyła trzy większe susły by przeciwnikowi zagrodzić drogę. Jednak ...
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline