Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2011, 08:38   #30
Cohen
 
Cohen's Avatar
 
Reputacja: 1 Cohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputacjęCohen ma wspaniałą reputację
Tak, Lechu ma rację, zapomniałem to napisać - przy wyznaczaniu cech, koszt to 1 pkt.= 1 poziom

Ad widzenia w ciemnościach - wywaliłem, bo to była bzdura; u mnie wygląda to tak: mają je krasnoludy (poz. odpowiadający świetnemu - 30 metrów w słabym świetle i 10 w całkowitych ciemnościach) oraz gnomy i niziołki (poz. odpowiadający dobremu - 20 metrów, wystarczy słabe źródło światła, półmrok, blask gwiazd)

W kwestii niemożności posiadania cech i um. powyżej dobrego - specjalnie to zaznaczyłem, ponieważ, jak wspomniałem, postacie mają być relatywnie młode i dopiero zdobywające doświadczenia.

I jeszcze na koniec uwaga - część mechaniczna jest czysto orientacyjna, ma przede wszystkim wskazywać mi, na co gracz kładzie nacisk w swojej postaci (czyli w czym jest lepsza). Tyle.
 
Cohen jest offline