Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2011, 00:58   #152
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Ech termin do 50 minut temu :/ ... pierwszy dzień jestem na nogach, bo się ledwo wykaraskałem z zapalenia oskrzeli które prawie mnie do zapalenia płuc doprowadziło .

Będę szczery od razu i napiszę wprost, bo nie chcę psuć sesji ani nijak inaczej marnować waszego czasu. Czy chcecie abym:
- Dopisał wszystko co zaległe, albo chociaż skrócone i grał dalej.
- Pozbyć się postaci kapłana (uśmiercić po prostu postać albo coś w tym stylu :P) i mieć mnie z głowy.
- Przyjąć jakieś poste uzasadnienie nieobecności kapłana (nie wiem ... podpiął się pod umysł człowieka z żelaza i przez tygodnie toczył walkę umysłów nim się jakoś z tego uratował, czy coś w tym stylu), żeby po prostu poprowadzić postać od nowego przeliczenia dalej darując sobie poprzednie rzeczy?

Nie chcę nagle wyskakiwać w sesji z nie wiadomo czym kiedy fabuła teraz już drugą kolejkę będzie się rozwijać beze mnie i dlatego pozostawiam WAM, współgraczom (i ostatecznie przede wszystkim MG) decyzję czy chcecie dalej ze mną grać czy nie.

PS:
Raczej już nie gorączkuję, więc nie grozi mi kolejny tydzień w łóżku po chorobie złapanej pewnie gdzieś podczas powrotów z sylwestra

Pozdrawiam wszystkich!
Przemek.
 
QuartZ jest offline