Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2011, 14:34   #13
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
To i ja dorzucÄ™ swoje.
Stworzyłem postać walczącego maga. Dla tych co klasy nie znają, to jest odmiana zaklinacza, z możliwością noszenia lekkich pancerzy, i większa ilością czarów na dzień, ale z mocno ograniczoną liczbą zaklęć. Tz. zna właściwie tylko czary bojowy, ale za to może ich używać w miarę często. Rasa zmiennokształtny, charakter chaotycznie dobry, w niedalekiej przeszłości pływał na statku pirackim, co zostanie mechaniczne oddane po pierwszym awansie, (dopiero tak, bo łatwiej fabularnie wytłumaczyć, jak to odkrywa w życiu codziennym przydatność umiejętności zdobytych na morzu, niż jak to żeglarz w trakcie jazdy pociągiem odkrywa w sobie olbrzymi talent do magii bojowej), postać towarzyska, przyjacielska, jednak nie ma problemu z łamaniem prawa, wręcz jeśli chodzi o pomoc przyjacielowi to się nie zawaha. Wyżej ceni honor, lojalność niż prawo i sprawiedliwość. Czasem zrobi coś tylko dlatego iż uzna to za słuszne, choć sam może na tym ucierpieć.

Po co napisałem powyższe? Ano po to, że może ktoś szuka kompana dla swojej postaci, towarzysza, przyjaciela broni, czy też ochroniarza. Że sobie pozwolę sparafrazować reklamy produktów z rodzimo/owadziego sklepu, "postać de'Mausa poleca się na powyższe".
 
deMaus jest offline