Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2011, 19:32   #96
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Idąc przez miasto zaciekawiła go tylko fontanna.
- Zamiast wody, mogliby tu nalać piwa. He he he. Nie?- Obejrzał się po towarzyszach - Tak tylko... proponuję. - Powiedział z rezygnacją, widząc ich ożywioną reakcję, na jego przecież genialny wręcz pomysł.

Wiadomość o potyczce ze smokiem ożywiła go po nieudanym (według jego drużyny) dowcipie. W końcu naprawdę porządna walka! W myślach układał sobie schemat walki. Wszyscy umrą, oprócz niego, bo on zabije smoka jak już zabije swoich towarzyszy. Albo lepiej żeby smok to zrobił. Będzie wiedział czego się u niego wystrzegać.

Pytania, pytania, pytania. Stek bzdur, nie wznoszący wiele do konwersacji. Robhun myślał tylko o łuskach smoka. Mógłby zrobić niezłą zbroję. Tak więc ruszyły w ten świat przeszłości, zrobiły zbroję i bez nagrody na jego głowę spokojnie żyłby sobie zabijając różne istotki. Piękna perspektywa, ale jednak ktoś chciał ją zepsuć.
- Myślę, że powinniśmy znaleźć inne rozwiązanie niż walka z nim. - zwróciła się do swoich towarzyszy Ravrath - Nie powinniśmy go zabijać, jeśli nie będzie to już ostateczność.
Hordyanki aż zrobił się lekko czerwony. Zarówno ze złości, jak i ze strachu, bo mogła go ominąć walka ze smokiem! To dobry powód by się bać.
- Ja... ja... ja protestuję! Ten... ten nędzny gad terroryzuje...- Tutaj zajęło mu chwilę wypowiedzenie następnego słowa- "porządnych" mieszkańców tej dziury... znaczy się tego majestatycznego miasta. Jedyny sposób to uśmiercenie go.
Majestatyczne. Przecież on nawet nie znał takiego słowa!
Jednak obawiał się, że zostanie przegłosowany. A z racji krótkich nóżek nie zdąży dobiec to smoka i go zabić, zanim te parszywce się z nim zaprzyjaźnią i włączą do drużyny.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline