Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2011, 21:20   #25
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
-Ale właściwie to nie znam szczegółów. Pewnie jakaś banda oprychów okradła tego starego głupca,a ten wielkie zamieszanie robi. Ale niech robi, mamy więcej klientów!- wybuchnął głośnym, chrypliwym śmiechem.
-Zadałem Ci proste pytanie, czy pozwoliłem Ci się śmiać? – odburknął chamsko krasnolud łapiąc jednocześnie za górną część swojego młota przytwierdzonego na plecach i lekko nią ruszając. Z zewnątrz mogłoby się wydawać, że krasnolud w ten sposób podkreśla siłę i ton swojej wypowiedzi. Fakt był całkiem inny i tylko mu znany, bowiem wraz z poruszaniem górnej części młota, poruszała się również dolna....
-W mordę jeża.. jak dobrze, co tak może swędzieć-pomyślał krasnolud, u którego pojawił się zaraz uśmiech. Nie bacząc na reakcje barmana skierował się w stronę młodej dziewczyny z chęcią wypytania jej o to samo co barmana.
-Przepraszam panienko-powiedział Grogan z lekko poszarpanym i wymuszonym uśmiechem-czy mogę Ci zadać kilka pytań? Ewentualnie postawić coś do picia? Jestem od Kondisa i mam kilka pytań co do włamania, które tu miało miejsce.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline