Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2011, 21:39   #98
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Elfy zdawały się być zadowolone z masy pytań, które padły pod adresem smoka. To oznaczało, że grupka wzięła sobie zadanie na poważnie i pewnie zajmie się zadaniem dość sumiennie. Czarnowłosy wieszcz uspokoił gości ruchem rąk, by trochę zwolnili z gradem niejasnych kwestii, po czym przeszedł do udzielania odpowiedzi.
-To jeszcze młody smok, ale ma swoje plany i ambicje. Pewnie będzie miał ponad sto lat, tego dokładnie nie wiemy. Orkowie to pojedynczy szczep. Będzie ich kilkudziesięciu. Może ze cztery tuziny. Nie ma wśród nich szamana, a przynajmniej moja magia takiego nie dostrzegła.- odrzekła arcymag.
-W jego działaniach nie ma żadnej logiki, to czysty chaos.- wtrącił się Starian. -Nie ma tutaj mowy o jakiś konkretnych odstępach czasowych, oraz specjalnych miejscach. Lata nad okolicą i gdziekolwiek kogoś zauważy od razu atakuje...- elf wzruszył ramionami.
Starian wychylił łyk krwiście-czerwonego wina robiąc przy tym bardzo zadowoloną minę.
-Jeśli uda wam się go przekonać by opuścił to miejsce to również uznamy, że wykonaliście swoje zadanie. Krasnolud ma jednak rację. To sprytna poczwara. Jestem prawie pewien, że nie da się wykurzyć. A za łeb smoka dostalibyście tutaj niezłą nagrodę.- podkreślił. -Tak więc jak wcześniej mówiłem. Jak to zrobicie, to wasza sprawa. Smok musi zniknąć.- dodał po chwili splatając ręce na piersi.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline