Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2006, 22:13   #25
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Skoro wszyscy to dlaczego i ja nie miałbym się wpisać. 8)

Jeśli chodzi o moich mistrzów to było ich niewielu, bądź byli tylko chwilowi, a to z tego powodu, iż zawsze to ja mistrzuje . Jedyna osoba będąca dłużej mistrzem prowadziła sesje do dnd (przez dwa lata) i trzeba przyznać, iż była niezła, choć bardzo ostra, a nawet apodyktyczna względem graczy. Np. na jednej z sesji mistrz powiedział, iż jeśli odgadniemy jakąś zagadkę da nam coś wielkiego i drogiego. Udało się, dostaliśmy... łódź żaglową na drzewie na środku stepu - jedyne drzewo w promieniu 50km, do wody 200km. W dodatku miał bzika na punkcie sekt i zawsze kończyliśmy uwikłani w jakieś religijne, pomniejsze wojny. Mimo tego ciepło go wspominam.

Jeżeli chodzi natomiast o mnie to posiadam dziesiątki wad, ale i kilka zalet . Nie ma jak skromność.
Zalety:
Gracze zawsze mówią, iż potrafię stworzyć niesamowity klimat, ale to chyba nasza wspólna zasługa. W dodatku doszli do wniosku, iż moje sesje wyglądają jak serial "Lost", gdyż nigdy nie wiadomo o co chodzi. No i najważniejsze, udaje mi się przestraszyć, rozśmieszyć, rozczulić, etc. graczy.
Wady:
Nigdy nie mam przygotowanych scenariuszy, a moją skłonnością jest wprowadzania wielu postaci i wątków, których sam nie wiem jak się mają zakończyć. Krótko mówiąc rozpoczynam przygodę nie wiedząc jak ma się zakończyć, wszystko wymyślam na bieżąco, więc często jest niespójne i trzeba później nadrabiać grą aktorską. W dodatku rzeczy które trzeba wcześniej przygotować (bn-i, mapy, etc.) z oczywistego punktu widzenia nie wychodzą mi zbyt dobrze, gdyż ich nie przygotowuje.

To byłoby na tyle, jak coś mi się przypomni dopisze później

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem