Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2011, 14:15   #20
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Hmm... Qumi, tutaj jest jednak problem - jeśli zanegujemy Wikipedii możliwość bycia obiektywnym źródłem informacji które mówi prawdę - to okaże się, że jest wykładnią tego co uważają ludzie. Co w tej konkretnej sprawie jest równie złe dla twojej tezy

A co do tematu... Osobiście lubię psionikę. Owszem, przyprawia dużo problemów. Przerabianie świata tak żeby był nagle przygotowany na psioników (nadworny psion poza nadwornym magiem, obrona przed mocami psionicznymi nie tylko magią itp itd) jest problemem. A przenikanie się magii i psioniki nie oddaje jej wystarczającego szacunku. Ale pomimo tego, osobiście grałem już dwoma postaciami psionicznymi i dobrze się przy tym bawiłem. A o to chodzi.
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline