Wątek: Tryptyk Growy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2011, 23:16   #13
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
To nie jest OT, bo to też kwintesencja jednolinijkowych i tego co nazwałem Tryptykiem Growym (czyli potrójny jednolinijków). Nie zwróciłeś uwagi na słowo "wszystko"

Wydaję się, że gdy tutaj "RPG" został pchnięty w stronę "Role" to w zupełnie innym miejscu "RPG" pchnęliśmy w stronę "Game"

"Play by Forum Role Playing Game", że pozwolę sobie rozwinąć ten skrót, nie ma niczego w nazwie co sugeruje, że polega on na pisaniu i czytaniu wszystkiego. Polega on na graniu poprzez forum - poprzez tekst. Tak więc jeśli na przykład twoja postać jest uwięziona w lochu i właśnie kombinuje jak wyjść to graczowi odgrywającemu tą postać nie jest potrzebna wiedza co się dzieje u postaci innych graczy, którzy na przykład walczą z płatnym mordercą na dachu karczmy dziesięć kilometrów od wspomnianego lochu. Przykład jest przejaskrawiony, ale oddaje sedno sprawy: gracz nie musi wiedzieć tego czego jego postać nie odbiera swoimi zmysłami.

Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
To tak jak byś poszedł na sesję na żywo i powiedział, że nie lubisz słuchać co inni mówią. Względnie poszedł na basem i stwierdził, że nie lubisz pływać :P

Nie traktu tego jako atak na twoją osobę, czy coś takiego. Zwyczajnie mnie to dziwi trochę.
Nie traktuję tego jako atak, po prostu wyjaśniam historię PBF RPG na "polskiej scenie tych gier". Przykłady twoje są błędne, gdyż, jak wcześniej wyjaśniłem, przeoczyłeś słowo "wszystko".

Próbując zamieszać zmieniając to co napisałeś (jeśli nie zrozumiesz to zignoruj, przykład jest kiepski) Jako gracz nie chodzi o to, że "nie lubię", ale o to, że "nie muszę", a czasami "nie powinienem" - domyślam się, że takie sytuacje na sesji na żywo pojawiają się np, gdy MG wychodzi z kimś z pokoju, żeby odegrać z nim jakąś tajną sprawę.
 
Anonim jest offline