Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2011, 13:46   #7
Imuviel
 
Imuviel's Avatar
 
Reputacja: 1 Imuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwu
Kawiarnia „Manekin”
„Manekin” położony jest w najspokojniejszej dzielnicy Miasta, słynie z naleśników, które zdają się smakować każdemu. Z głośników płynie cichy jazz, na ścianach wiszą przedwojenne zdjęcia ludzi, którzy już dawno nie żyją. Za witryną stoi para bezdusznych manekinów ujętych jak gdyby w tańcu. Właścicielka często wychodzi z zaplecza i przy papierosku gawędzi z klientami.




Michael i Erich Dougssonowie

Inwestorzy z północy, nowi w Mieście. Ojciec i syn. Michael, podobno ciężko chory, to zgryźliwy starzec targujący się o każdy grosz. To jego imieniem będzie promowane centrum badawcze budowane na obrzeżach miasta. Jego pierworodny pobyt w Mieście traktuje jak wakacje. Korzystając z zawsze pełnej kieszeni ojca, nie szczędzi pieniędzy ani na siebie ani na kobiety.


Robak

Robak to niespełniony kaskader. Tak by się przynajmniej zdawało gdy co wieczór opustoszałe ulice wypełnia ryk jego motoru. Recydywista (felerne ograniczenia prędkości), którego marzeniem jest wystąpić w filmie. Nie ma matury, utrzymuje go siostra z mężem. Zawodowo oddaje przysługi szwagrowi, który zdaje się prowadzić nielegalne interesy.
 
__________________
moja postać =/= ja // Tak, jestem kobietą.
Imuviel jest offline