Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2011, 19:50   #11
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Akwus
Kreacja Młokosa pomimo mojego narzekania powyżej strasznie przypadłą mi do gustu, miałem wrażenie młodego przedsiębiorczego gnojka, który już jest w księciem półświatka a ma ambicje na króla jest ekstra. Uniezależniłbym go tak zupełnie od MG tylko, żebyś stanowił dla nas wsparcie w walce z tymi dwoma skubańcami. Byś prowadził gościa z zasobami, znajomościami, powiązaniami, których żadna z postaci nie ma, a które mogą się przydać w rozrywaniu intryg MG na strzępy Oczywiście nic za darmo, ty nam pomoc my Ci przysługi i mamy kolejną masę pobocznych wątków, coś jak mały kontrMG w obrębie samego miasta.
To właśnie było założenie jakie tej postaci przyświecało. Gość technicznie miał możliwości na bycie najlepszym wsparciem i najgorszym wrzodem na dupie jednocześnie.
To co w mojej opinii nie zadziałało:
- ja nie dopasowałem swojego poziomu wolnopisarstwa do tego co było pisane w sesji (po prostu za mało ciągnąłem akcję w sobie tylko znanym kierunku);
- założenie, że tło sobie pisze kiedy chce - przy tej postaci - nie zadziałało. Kedgard był zbyt zaplątany w akcję, aby odpuścić regularne pisanie (jak się okazało);
- no i najważniejsze - ta sesja skończyła się dla mnie za szybko (co też nie było bez znaczenia);

No, ale dość tego narzekania
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem