Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2011, 08:53   #102
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Dwójka arcymagów spoglądała z boku z lekkim rozbawieniem na nieokrzesanego krasnoluda. Jak widać za ich czasów brodacze zdawały się być bardziej ogarnięci i nie tak napaleni na każdą możliwą okazję utoczenia krwi. Gdy do głosu doszła Ravarath mężczyźni spoważnieli i wzięli się za odpowiadanie.
-Trudno mi to powiedzieć. Moje rytuały wieszczące nie są aż tak dokładne. Już samo dotarcie do smoka było nie lada wyzwaniem.- rzekł czarnowłosy mag.
-Co do orków to jeśli wasz gadatliwy kompan nie będzie zbyt głośno, to powinno wam się udać przejść bokiem. Z resztą mam dla was zwój masowej niewidzialności...- wyciągnął pergamin i wręczył go Jamfire'owi.

-Dzięki temu wejdziecie do leża niezauważeni. Oczywiście problemem pozostaje fakt, że orkowie na rozkaz smoka mogą wtargnąć do leża by go wspomóc, ale na to już nic nie poradzimy. Możemy tylko mieć nadzieję, że gad będzie miał tak wielkie ego, że nie zniży się do wzywania na pomoc orków.- dodał Starian.
-Jaskinia ma jedno wejście, tak przynajmniej powiedziała mi magia. Nie wykluczone iż smok ma gdzieś drugie wejście ukryte, jednak tego niestety nie wiem. Wejście do jamy znajduje się pod ogromną sekwoją. Na waszej drodze będzie ciągnął się kilkudziesięciometrowy korytarz zaś na końcu znajdziecie jamę z leżem gada.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline