Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2011, 14:16   #3
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację


Witam i pozdrawiam.
Ponieważ gramy w dość nazwijmy to "egzotycznym" settingu (w rozumieniu nie zbyt często granym) postanowiłem również zagrać czymś innym i odmiennym niż zazwyczaj.
Moja postać to Draugdin Razerclaw - od umiejętności, którą się posługuję.
Wybrałem rasę shiftera - można powidzieć kotołaka - klasę wojownika władającego kataną i całkiem nieźle posługującym się łukiem. W późniejszym etapie planuję iść na wojownik/ranger gdyś shifter nie ma wtedy minusów za dwuklasowość. Mam nadzieję, że moja niezbyt popularna i lubiana (w świecie D&D) rasa nie będzie przyczynkiem do uprzedzeń rasowych. Sam (jako postać) staram się im zapobiegać i swoim postępowaniem pokazywać, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
Jako shifter miałem możliwość wybory dodatkowej cechy w fazie przemiany. Wybrałem Razerclaw co daje mi bonus +2 do siły i dodatkowy atak pazurami - wierzę, że przydatna umiejętność szczególnie w momentach gdy nie zawsze trzeba sięgać po broń lub wtedy gdy po nią nie da rady sięgnąć.
Wierzę, że będzie nam się dobrze razem grało.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline