Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2011, 15:13   #180
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Sesja z reala. W pokoju siedzą drużynowy elf, dwójka ludzi wojowników, kapłan i łowca. Na 5 minut zapadła cisza, co jest dziwne gdyż z reguły każdy gada jeden przez drugiego.
Wojowniczka: co taka cisza?
Kapłan; cisza przed burzą!
Do pokoju wchodzi drużynowy drow skrytobójca.
Elf; Przyszła burza!!!
Za drowem wchodzi podpity krasnolud.
Kapłan; ...I grzmoty!;D

Z serii kłótnie elficko-drowie:
Drow; kupiłem nowe sztylety….
Elf; wiesz, gdzie mam te twoje sztylety w tym momencie?!?!
Drow; Może mi wskażesz i zademonstrujesz?

Słynny tekst;
A; Przestańcie się kłócić!.... Przestańcie się obrażać!.... Przestańcie się zaczepiać!... Przestańcie się tłuc!.... Przestańcie się zabijać!!!!... Przestańcie się zabijać po tym jak was wskrzeszam!!!!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem