Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2011, 19:59   #12
Slywalk
 
Reputacja: 1 Slywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodze
Sytuacja była ciężka, nie byłem pewien czy moim strzałami zrobię krzywdę zbrojnokutym, równie dobrze mógłbym rzucać w nich patykami. Jeśli doszłoby do walki musiałbym ustąpić miejsca towarzyszom, inaczej byśmy się nie pomieścili. Nie mogłem się teraz wycofać i przeprosić. Sytuacja była patowa, walka albo pokojowe rozwiązanie.

Zdziwiło mnie że zbrojnokuci nie podjęli walki, zaskoczeniem była również postawa naszych towarzyszy. Może oni wiedzą coś, czego ja nie wiem. Zdanie wypowiedziane do nas przez jednego ze zbrojnokutych było groźbą, co do tego nie mam złudzeń. Obawiam się tylko że do ponownego spotkania dojdzie szybciej niż później.

No, ale czas zająć się naszym nowym problemem.
- Ja z kolei chciałbym wiedzieć coś o tym pudełeczku, które chowasz w torbie- powiedziałem do gnomki.
 
Slywalk jest offline