Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2011, 01:24   #30
Erissa
 
Erissa's Avatar
 
Reputacja: 1 Erissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputację
Poczuła, że ziemia ucieka jej się spod stóp, później już tylko ciemność, przez chwilę słyszała głosy dochodzące jakby z oddali, wydawało jej się, że jest głęboko pod wodą, spada w dół…

Poczuła delikatne poklepywanie po policzku, lekko uniosła powieki i odruchowo złapała za dłoń osoby, z którą była… no właśnie…
- Gdzie …gdzie ja jestem…? – poruszyła ustami, ale czy wydobył się z nich jakiś dźwięk?
W odpowiedzi usłyszała tylko cichy głos mężczyzny. Co on powiedział, że za chwilę wróci? Zebrała siły i usiadła na łóżku, zaschło jej w gardle, lecz na wspomnienie tego, co zobaczyła znowu poczuła nieprzyjemny skurcz gdzieś w okolicach żołądka. Kto mógł zrobić coś tak okropnego…? Ukryła twarz w dłoniach, by dojść do siebie, zawroty głowy ustały, czuła się już całkiem nieźle, zastanawiała się nawet, czy nie wrócić do zebranych gości, zobaczyć co się dzieje, gdy usłyszała, że ktoś wchodzi znowu do pokoju, podniosła wzrok i spojrzała na przybysza, był ubrany w zbroję, miał też przy sobie miecz i tarczę
O Bogini, ktoś nas atakuje? – przemknęło jej przez myśl

- Jestem Tavesson De'lavega, Błędny Rycerz, będę bronił twego honoru pani, przy mnie nic ci się nie stanie. Gwarantuje, że włos z głowy nie spadnie, gdy poczujesz się lepiej sugeruję wyjść do reszty osób i radzić co czynić dalej – przemówił mężczyzna
Dziewczyna dopiero po chwili zrozumiała sens jego słów, wstała powoli
- Juliette D’Apauter – dygnęła lekko – Jestem ci winna podziękowania panie – uśmiechnęła się zapominając niemal o wydarzeniach sprzed kilku chwil – Proszę, przyjmij to jako skromny dowód wdzięczności – wyciągnęła chustkę, ta jednak była bardziej elegancka niż poprzednia, wykonana prawdopodobnie z drogiego materiału, ozdobiona znakiem miecza i gołębicy na czarnym tle, domyślić się można, że wykonana została specjalnie z myślą o podobnej okazji
 

Ostatnio edytowane przez Erissa : 22-01-2011 o 01:28.
Erissa jest offline