Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2011, 10:31   #5
Takeda
 
Takeda's Avatar
 
Reputacja: 1 Takeda ma wyłączoną reputację
Jeżeli chodzi o tempo, to jak pisałem jest to do uzgodnienia. Nie widzę problemu, by zaakceptować Twoją propozycję. W tej chwili zainteresowanie sesja jest znikome. Nie wpłynęła na razie żadna karta, Twoja propozycja ma więc zdecydowane pierwszeństwo.

Jeżeli znasz realia Kult i chciałbyś stworzyć postać, która otarła się o prawdziwą rzeczywistość proszę bardzo, mogę się na to zgodzić. Jedyny warunek jest taki, że musiało to odcisnąć mocne piętno na postaci, zachwiało jej równowagą psychiczną, wprowadziło nieład w życie itp. Widza postaci o prawdziwej rzeczywistości jest niewielka i bardzo okrojona. Wszystko oczywiście zależy od Twojego konceptu, ale takie są ramy wstępne.

Mroczne sekrety jak najbardziej wchodzą w grę. Kult jest mało popularnym systemem dlatego też zrezygnowałem z całej mechanicznej otoczki, by jeszcze bardziej nie komplikować sprawy. Mechanika będzie szczątkowa i wykorzystywana tylko na potrzeby udramatyzowania akcji.

Jeżeli chodzi o narrację, to też myślałem o tym by wykorzystać pierwszoosobową, ale z tego co zauważyłem wiele osób się przed nią strasznie wzbrania. Jeżeli Tobie to odpowiada, to ja też jest za.

Piszesz gracze w liczbie mnogiej, ale przypomnę że sesja jest maksymalnie dla dwóch graczy. Musisz być więc gotowy na to, że to będzie solówka. A w tej chwili szansę na to są bardzo duże.
 
__________________
"Lepiej w ciszy lojalności dochować...
Nigdy nie wiesz, gdzie czai się sztruks" Sokół
Takeda jest offline