Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2011, 20:22   #17
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
Moi Drodzy Parafianie!

W tym miejscu chciałabym rozstrzygnąć i poruszyć kilka kwestii jak również podziękować -2- za ciekawy esej dotyczący specyfiki świątyń zabójców. Być może dział artykułów dotyczących frapujących zagadnień na niniejszym forum byłby stosowniejszy, niemniej należą się wyrazy uszanowania za chęć podzielenia się deficytowym surowcem czterdziestego millenium – tj. wiedzą.

Istnieją powody, dla których skromna moja osoba Mistrzynią Gry będąca, nie wdawała się w intrygujące niuanse poruszonych zjawisk. Stało się tak dlatego, iż nie uważam aby szersza wiedza była tu specjalnie potrzebna uroczemu Graczowi, który zechciał uczynić mi przyjemność i zgłosić się do sesji nie znając tych mrocznych realiów, w których nasza przygoda będzie się toczyć. Niewiedza bywa błogosławieństwem a wiedza prowadzić może do herezji, jak mawiają uczeni w pismach. Tu zaś niewiedza prowadzić może jednakże do lepszej zabawy. Czyż nie lepiej czasem doświadczyć czegoś na własnej skórze? Doznać słodkiego triumfu i satysfakcji z wyciągania własnych, trafnych wniosków?

Ta przygoda nie jest quizem wiedzy. Nie jest też po to by turlać kostkami. Prawdą jest , iż wymagam szerszych informacji niż te z DoW, lecz by dobrze się bawić nie trzeba aż tak wiele. Czuć klimat, czuć swoją postać, znaczy umieć nią zagrać. Znać jej słabości, określić zakres posiadanych informacji.

Jeśli więc szukacie przygody, w której postać ma zamiatać mieczem łańcuchowym niezliczone rzesze rozmaitych wrogów a Mistrz Gry ma mieć kategoryczną odpowiedź na pytanie czy do boltera używa się pocisków bezłuskowych czy nie – nie zgłaszajcie chęci udziału w tej sesji.

Wszystkich innych zapraszam serdecznie do udziału. Mam do tej pory tylko jedną kartę oraz masę zapału do poprowadzenia tej sesji.

P.s. Data : 813.M41
 
Witch Elf jest offline