Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2011, 08:36   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Takeda
Rzuty wykonałem przed monitorem (jeżeli to wam odpowiada, to tak będę postępował dalej, a jeżeli nie to skorzystam z internetowej kostnicy i będę wklejał linki, by uwiarygodnić decyzję losu )
Może być jak dla mnie. Rzuty w kostnicy są tak samo niesprawdzalne jak przed monitorem (zawsze można rzucać tak długo, aż wypadnie odpowiedni wynik i do tego konkretnego rzutu podać linka).
Więc, IMHO, szkoda zachodu.

Doc: Cóż, nie zakładałem (przepraszam zakładałem - chciałem, aby sprawdzono czy nasze pudełko jest jeszcze nasze), żeby gnomka była z badassów, ale już ma kilka punktów... Doca zaś wykorzysta się przy okazji.


No, panowie - have fun - polowanie na niewidzialną gnomkę...
Wyplanowałem tak trasę i ruchy, aby nie wejść w drogę B4 i B5, którzy technicznie są wcześniej. I skoro "combat mode on" to w zasadzie Nicklach wisi gdzieś w powietrzu pomiędzy ławeczkami


PS:
Nie wiem jak inni, jednak:
Moja propozycja jest taka, aby podawać tylko wynik rzutów, a nie składowe. Po tym jakie są modyfikatory można spokojnie zbudować czyjąś kartę, a to nie jest za dobre (IMHO).
Zamiast Nicklach 7+3=10 było by tylko Nicklach 10. Ja sobie policzę ile GM wyrzucił
Suma również ukryje skrajne wyniki dające kopa w jakąś stronę. Postać w sumie widzi, że pękła cięciwa (albo "frendly fire") a nie to, że komuś wypadła jedynka...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 23-01-2011 o 09:21. Powód: PS
Aschaar jest offline