Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2011, 22:42   #2
Namir
 
Namir's Avatar
 
Reputacja: 1 Namir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodzeNamir jest na bardzo dobrej drodze
-Ej co się do diabła dzieje? Zbliżyłem się ostrożnie do centrum maszyny. To nie mogło być realne. To na pewno wina tego wczorajszego wina! Przecież takie rzeczy się nie zdażają! No cholera roboty jeszcze rozmumiem, ale to? Przecież to czysta fantastyka!
-Zagięcie przestrzeni. Czytałem o kieszonkowych światach, ale to jest tylko mglista teoria i to wyśmiewana przez fizyków. Rozejrzałem się dookoła po czym spojrzałem po pozostałych zebranych i poczatkowy szok przestał przemijać zastapiony euforią. Cholera! Oni są bardziej przerażeni niż mysz na wybiegu! A tu na reszcie coś się dzieje! Może to ten zwrot w jego życiu na który tak czekał. Lekko się wachając podszedł do ,,Doktora".
-Dzięki za ratunek. Byłoby z nami krucho gdybyś się nie pojawił. Nie wyciągnął do niego ręki. Aż tak lekkomyślny to nie był by spoufalać się z tym człowiekiem. A może nie człowiekiem? Wszystko teraz zaczynało być możliwe.
 
__________________
We are the chosen ones, we sacrifice our blood
We kill for honour...
It seems to me like a journey without end
So many years, too many battles.

Ostatnio edytowane przez Namir : 24-01-2011 o 22:48.
Namir jest offline