Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2011, 18:26   #18
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
W brew moim wszelkim domniemaniom, to nie była nalewka na rozgrzanie, czy też ciśnienie, ale miksturka na znikanie. W przedziale zapanował wieli harmider, tylko na co to wszystko? Nie znana nikomu z drużyny, mała i w dodatku gnomka. Skoro zwiała, to miała z tym jakieś powody, a gonienie czy też łapanie jej było trochę nie na miejscu. Ale reszta postanowiła inaczej, a ja nie planowałem im w tym przeszkadzać. Wskoczyłem na ławkę, co by miejsca dużo nie zajmować i aby inni mogli spokojnie się poruszać. Przezornie chwyciłem także bagaż z ładunkiem, co by ona nie wymsknęła się z dwoma pudełeczkami.
Teraz pozostaje jedynie czekać i [przyglądać się (13)], czy aby nie zostawi jakiś śladów swojej obecności.
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline