Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2011, 22:58   #19
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Marrrt
Nikt nie mówi, że storytellng to zło. (...) I pytanie więc, czy mdłość tych celów jest urojona, czy prawdziwa? Ja w każdym razie problem dostrzegam i trochę się go obawiam.

Ja przeczytałem w poście Avarona coś innego


Cytat:
Napisał Avaron
Wspomniana rozmowa dotyczyła tego co podoba nam się i tego co nam przeszkadza w prowadzonych i rozgrywanych przez nas sesjach. Postanowiłem podsumować kilka przemyśleń na ten temat.

Co jest nie tak z PBFami?
a potem nastąpiła długa lista narzekań na to i tamto.

I właśnie ta lista jest nietrafiona - bo tyczy ludzi, a nie PBF czy RPG. Wydaje mi sie, ze tego dotyczyła cała dyskusja.


Owszem - zgadzam się Marrt z twoimi obawami, ale to również - problem ludzi. I ich podejścia do gry przez forum. To zestaw kilkunastu czynników powodujących, że przeginamy w którąś stronę - np. pisząc rozprawkę o kroplach deszczu spływających po szybie (po trzeba napisać posta, a nie ma o czym). Albo nie czytamy postów, bo wcześniej post został obgadany na GG czy napisany w doc'u i w zasadzie - po co?

Przy grze po prostu trzeba zachować zdrowego rozsądku i ustalić jakichś reguł zabawy - nie wszyscy będą się ze wszystkimi dobrze bawili - bywa.
Tylko nie mówmy, że młotek winny, że w palec przyłupał.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem