Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2011, 10:37   #21
Witch Elf
 
Witch Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Witch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znanyWitch Elf wkrótce będzie znany
@ Anonim
Nie sądze bym nazwała coś pomyłkowo. Nie uważam też by używanie kości k6 by wprowadzić element losowości było w jakimś stopniu wyznacznikiem tego czy lubię bardzo RPG w ogólności czy nie. Nie wiem gdzie mija się to ze storytellingiem. Pod wynikami na kości są jakieś alternatywy dla scenariusza na przykład.
Jak mam ochotę pograć w coś z kartę to odpalam kartę do DH i wydaje pdki na kolejne umiejki i cechy. To robię jednakże w normalnym Rpgu z przyjaciółmi. ( I tak chyba tylko dlatego, że jest w pliku, który jest piękny graficznie i można w nim zmieniac wsjo na bieżąco)
Jak mam Ciach ochote pobawić sie kostkami to sobie gram w bitewniaki.
Nie podniecają mnie kości k20, k100. Jesli już to śliczna k3.
Wyciskanie tyle ile się da to stwierdzenie subiektywne.
Dla mnie będzie to obserwowanie reakcji postaci graczy, osiąganie jak najlepszego klimatu, układanie fabuły tak by wszyscy jak najlepiej się bawili. ( również od strony gracza).
To zawsze było dla mnie istotą Rpgów a nie pieprzenie o levelowaniu i mechanice. Mam gdzies Technikalia.

A Ty maj dir, możesz reprezentować stronę/rodzaj, który chcesz.
Proszę Cię jednak byś nie był orędownikiem "jedynego słusznego podejścia" bo takie po prostu nie istnieje.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 29-01-2011 o 23:21.
Witch Elf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem