Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2011, 17:19   #6
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Dr. Who Next Generation - Christmas special s01e00

Doktor spojrzał na całą zbieraninę, w tym na dość frywolną młodą damę:
-Oh Ludzie, jak ja Was kocham.. zawsze będziecie mnie zadziwiać - Doktor mówił biegając dalej w okół środka -Przeniesiemy się dokładnie 2 lata wcześniej, zrobię tylko jedną małą rzecz i odstawię Was z powrotem. Te manekiny to Autoni, kosmici sterowani przez Wielką Inteligencję, którzy kochają... oj kochają plastik. Wszystko zaczęło się kilka lat temu w Londynie, ale myślałem że to koniec... Cóż - na twarzy Doktora pojawił się uśmiech -Jakieś pytania? bo chyba jesteśmy u celu podróży

Doktor przestał biegać w okół centralnego panela, który de facto przestał ruszać się w górę i w dół. Wszystko jakby się uspokoiło....

-No dobra ferajna.. wychodzić! - drzwi się otworzyły - Jesteśmy nie daleko waszego pięknego miasta, tutaj znajdę coś co rozpoczęło to wydarzenie w sklepie


Śnieżek lekko pruszył. Doktor wyszedł na zewnątrz czekając na resztę. Po wyjściu można było dokładniej się przyjrzeć: tak, to była ta sama mała, niebieska, policyjna budka...Doktor podszedł do bramy wjazdowej, gdzie dzielnie odpoczywał strażnik, Doktor machnął jakimś świstkiem, najwyraźniej była to jakaś legitymacja:
-Stowarzyszenie do spraw jakości papieru, mamy inspekcję
Szlaban się podniósł, a w budce strażnika dało się zauważyć kalendarz z datą 24 grudnia 2008.

-Żeby nie było, to że idziecie ze mną to nie jest porwanie ani szantaż ani nic... poprostu byście tam zginęli, a nie mogłem na to pozwolić. Ale... -kolejny uśmiech Doktora-skoro tu jesteśmy to możecie mi jakoś pomóc. Szukam hmm takiego małego czegoś.. eh nie będę Wam tłumaczył, jak znajdziecie będziecie wiedzieć co to. No to może się rozdzielimy. Dwój kumpli pójdzie razem, dziewczyna z resztą i ja sam. W porządku?!
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline