Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2011, 17:20   #21
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
"Pięknie" - pomyślałem, gdy kątem oka zauważyłem zainteresowanie golemów. Teraz w ogóle będzie zadyma. Szlak by to trafił...

- Dobra. Pudełko wysiada z pociągu - niby przyznałem rację gnomce, ale miałem nadzieję, że ten do którego mówiłem zorientuje się. - Możemy powstrzymać na chwilę zbrojnokutych, wstawimy im jakiś kit.

Skoro zbrojnokuci zainteresowani byli pudełkiem to nie mogli się dowiedzieć, że też takie mamy... A jeżeli doszłoby do jakiejś walki ta informacja mogła się wydać. Pudełko stawało się coraz bardziej interesujące. Jednak ciekawość musiała poczekać.

Wlazłem na ławeczkę i ściągnąłem swój plecak. Postawiłem go koło drzwi wyjściowych na platformę - tak na wszelki wypadek, gdyby trzeba się było szybko wynieść z wagonu.
 
Aschaar jest offline