Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2011, 00:16   #2
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Bardzo ciekawy artykuł, dziękuję za podzielenie się nim w imieniu swoim i zapewne wielu innych forumowych, jak to dyskutanci pociesznie nazwali wannabe - pisarzy Według mnie tej eklektyczności jest troszkę za dużo w 'młodej fantasy'. Chętnie zobaczyłbym (a raczej przeczytał) takie typowe, do głowy przychodzi mi określenie quest fantasy, w którym drużyna śmiałków po prostu idzie ubić smoka i zdobyć jego skarb. Tyle tylko, że ze świeżym podejściem, choćby wplecieniem w to tej słowiańskości/polskości, o której przecież też była mowa. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje zdanie może być niepopularne, jednak uważam, że to własnie takich zabiegów potrzebujemy bardziej niż udziwniania, znów zacytuję śmiesznawą nazwę wziętą z artykułu defaultowych fantasy. Jednym słowem, popieram jednego z uczestników powyższej dyskusji (już teraz nie pamiętam którego bo imionom się zbytnio, może niesłusznie nie przyglądałem).
 
Ra6nar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem