Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2011, 12:20   #3
nojann
 
Reputacja: 1 nojann nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał daamian87 Zobacz post
I jeszcze jedno, jak można. Może niech każdy z nas stworzy swojego bohatera. Potem powysyłamy te postacie sobie nawzajem, każdy oceni i poprawi to, co wydaje mu się słabe, doda jakieś elementy. Mając 6 bohaterów mamy większe pole popisu, i każdy wtedy ma szansę wniesienia czegoś tylko od siebie
Ale myślisz, żeby wysyłać sobie te postacie w google docach, czy tu na forum?

Jeśli dobrze rozumiem to myślisz o czymś takim, że każdy tworzy swoją postać/wątek, potem przekazujemy to dalej, ja Tobie, Ty Imuviel, Imuviel jeszcze dalej i dopisujemy. Potem każdy przekazuje znowu kolejnej osobie i ta kolejna osoba dalej dopisuje coś od siebie. Tak? Na końcu mamy 7 postaci/wątków z dopisanymi adnotacjami od wszystkich nas. Tak? Jeśli tak, to ja jestem za

Cytat:
Napisał daamian87 Zobacz post
Co do biedaka, to jego pozaziemskie czy boskie pochodzenie (zrozumiałem to w ten sposób, jeśli się mylę proszę o wybaczenie) jest nieco dziwny. Jeśli mamy bawić się w horror to odpuśćmy ufo. Bo będzie tak jak w "Znakach". Wszystko pięknie i miło, dopóki nie pokazali gołych ludków biegających po ulicach.
Okej, ludki biegające po ulicach to zło. Ja chciałbym jednak mieć w tym jakiś element nadnaturalności/magiczności ale przy zachowaniu wieloznaczności .
Wcale nie musiałoby być powiedziane, że ten biedak ma boskie, czy pozaziemskie pochodzenie. Mogłoby być tak, że nawet on sam nie wiedziałby skąd wie niektóre rzeczy, nie wiedziałby kim jest. Fajnie by było, jakby się nasuwało kilka wytłumaczeń, ale żadne z nich nie byłoby pewne.
 

Ostatnio edytowane przez nojann : 28-01-2011 o 12:25.
nojann jest offline