Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2011, 12:40   #4
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał nojann Zobacz post
Ale myślisz, żeby wysyłać sobie te postacie w google docach, czy tu na forum?

Jeśli dobrze rozumiem to myślisz o czymś takim, że każdy tworzy swoją postać/wątek, potem przekazujemy to dalej, ja Tobie, Ty Imuviel, Imuviel jeszcze dalej i dopisujemy. Potem każdy przekazuje znowu kolejnej osobie i ta kolejna osoba dalej dopisuje coś od siebie. Tak? Na końcu mamy 7 postaci/wątków z dopisanymi adnotacjami od wszystkich nas. Tak? Jeśli tak, to ja jestem za
Tak, dokładnie to mam na myśli oczywiście wszelkie adnotacje innych graczy do własne postaci twórca mógłby pominąć/poprawić etc, w końcu to jego postać ma być podsyłać można to albo w google doc'u, albo w pliku Worda, jak komu lepiej dzięki temu mamy postacie które każdy zna, wątki postaci można będzie splatać (np stworzyć rodzinkę z kilku postaci) i będzie się robiło ciekawie :P może nawet ciekawiej niż w "Modzie na sukces" czy "M jak miłość" :P

Cytat:
Napisał nojann Zobacz post
Okej, ludki biegające po ulicach to zło. Ja chciałbym jednak mieć w tym jakiś element nadnaturalności/magiczności ale przy zachowaniu wieloznaczności .
Wcale nie musiałoby być powiedziane, że ten biedak ma boskie, czy pozaziemskie pochodzenie. Mogłoby być tak, że nawet on sam nie wiedziałby skąd wie niektóre rzeczy, nie wiedziałby kim jest. Fajnie by było, jakby się nasuwało kilka wytłumaczeń, ale żadne z nich nie byłoby pewne.
To źle zrozumiałem z tym ufokiem, wybacz :P no, brak pochodzenia czy coś w tym stylu jest ciekawe i można fajnie wykorzystać
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline