Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2011, 19:20   #618
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Cytat:
za każde następne nadpisanie postów poprzedników ubiję kompletnie z dupy. Za pisanie po dziesięć postów w kolejce, w każdym robiąc tyle, ile przez pół poprzedniej sesji, ubiję także.
Wujek Tupik prosi o bardziej zrozumiałe wyrażanie się.

Co znaczy nadpisanie postów poprzedników? Zacytowanie - to bym zrozumiał wprost, napisanie - czyli ktoś coś napisał, a ja nadpisuje = dopisuję dalej... lub zwyczajnie nie czaję pojęcia i żadne czytanie ze zrozumieniem nie pomoże jeśli brak jest danych - choćby w główce czytającego. A żem prawnik z wykształcenia to dość szczegółowo wczytuje się w różne oświadczenia.

No i ta uwaga o 10 postach w kolejce także robi swoje...
- jak rozumiem jest tu pewne przerysowanie i nie chodzi stricte o 10 postów, bo gdybym napisał 9 pewnie też byłoby to źle przyjęte.

Dlatego następnym razem proszę o jaśniejsze pisanie o co MG chodzi - jaki zakaz, wobec kogo, i na jakich zasadach, bo przy zbyt pogólnych sformuowaniach tworzą się niejasności.

A co do zabijania wszystkich gości , to czepiając się szczegółów - nie jest to możliwe... część z nich już uciekła dobra, biorę sie powoli do pisania, ale nie wiem jak Kress przyjmie słowa Tupika, bop sam jeszcze nie wiem co dokładnie powiem... ale jak się stworzy to będzie , miejsce na odpowiedź Kressa czy decyzję Kedgara również.

EDIT

Proszę o podanie ekwipunku "inkwizytora" na PW
a zainteresowanych rozmowa odsyłam do google doc, może nie m,a sensu tworzyć monologu, a wspólną rozmowe. Jak nie będzie chętnych to wkleje co stworzę.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 29-01-2011 o 19:28.
Eliasz jest offline