Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 01:54   #83
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
Chyba złamałem sobie nos. Cholernie boli. To skurczybyk. Jeszcze miał tyle siły, ja mu pokaże! No co za gnój! Żeby po czymś takim jeszcze mieć czelność wstawać. Przewrócił mnie dwa razy! Wyglądam jak jakaś ślamazara. Tym razem już nic nie mówię. Z moich ust wychodzą tylko dźwięki, słyszane raczej dopiero z bliska. Szczękanie zębów ze złości i warczenie.

Wbiegam po schodach i podnoszę pierwszy lepszy miecz. Swój zostawiłem w wampirze, natomiast kilka pozbieranych przeze mnie w karczmie powinno jeszcze tutaj leżeć. Wampir nie powinien być po tym wszystkim wystarczająco szybki - poprzednio już nie był. Tym razem staram się go przeciąć wzdłuż na dzwonka, jak pieprzonego karpia. Najwidoczniej z dziur w brzuchu nic sobie nie robi. Jak jednak będzie chodził dalej w dwóch częściach, to już się wkurwię!
 
homeosapiens jest offline