Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 11:34   #18
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Emocje? Jakie emocje? Naprawdę emocjonuje was to, co spotka wymyślone postacie w wymyślonych światach?
Nie chodzi o emocje postaci tylko graczy Co więcej, ciebie tez granie ekscytuje, co sam zgrabnie opisałeś.

Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Pewnie, lubie grać i wygrywać. Przegrywać mniej, ale to też motywacja. Lubię rywalizację.
Lubimy wygrywanie, granie i przegrywanie też, bo te sytuacje generują u człowiek emocje . Jestesmy zadowoleni, dumny, albo wściekli na siebie, czy tez tgo drugiego, co nam zwycięstwo odebrał. Czesem po prostu smutni.
Jak kiedys jeden gracz na Wyscigach konnych powiedział "Mogły by myszy z numerkami leciec, tez bym przyszedł. Niewazne, czy sie wygrywa, czy przegrywa tu o ekscytację chodzi"

Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Jeżeli w trakcie sesji mojego BG wydupcy ogromny troll, to ja jako gracz oczywiście opisze jak bardzo po tym boli go dupa, ale czyniąc to nie będę siedział na worku z lodem. Nie będzie to nic co by mnie ucieszyło, bo zapewne sprowadzi się do tego, że gdzieś, coś skopałem
.

Nie będziesz ucieszony, czyli mam rozumiec, że będziesz niezadowolony, zły, albo smutny?

Przypominam, ze nie zajmujemy sie odczuciami Twojego bohatera, tylko Twoimi Twojego bohatera moze bolec tyłek, ale Ciebie ew skrzywdzona duma W sensie: no dałem dupy, no trzeba się było na trola zaczaic wczesniej i zastosowac partyznacka pulapke na motocyklistów, to bym go pokonał. Czyli jestes niezadowolony z siebie (to tez emocja)

Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Tym niemniej nie poczuje się przez to jako człowiek zbrukany ani nie będę budził się w nocy z krzykiem i ogólnie los wymyślonego przeze mnie BG, nie wzruszy mnie specjalnie. No chyba ze mnie MG odbierz bonusy do charyzm :P Będę grał dalej, mając nowy cel w grze i kombinując jakby tu wydupczyć trolla pniakiem stuletniego dębu.
Ciekawe co powoduje poszukiwaniami tego pniaka... czyżby nie chęc odwetu, za ktora stoi złość? (Ty jestes zezłoszczony, że dałes się podejśc i teraz w ekscytacji szukasz odwetu?

Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Podobnie gdy źli NPC poderżną gardła biednym dzieciom – zakładnikom, bo akurat nie zgodziłem oddać czego chcieli, to mój BG może będzie potrzebował pomocy psychologa, ale mnie jako gracza specjalnie to nie wzruszy.
Ruszy, choc nie fakt poderżniecia, ale fakt, ze MG ci bonus odbierze

Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Inny BG zawsze stanowi większe wyzwanie i zdobycie fraga, to zawsze lepsza satysfakcja, niż złapanie jakiegoś tam NPCeta. :P
Satysfakcja to tez emocja, przypominam
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem