Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 16:22   #27
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Pomysł z rozczepianiem wagonów był po części szalony, ale okazał się wykonalny, przynajmniej jeżeli szło o rozczepienie wagonów. Co mogło się stać z wagonami, a nawet całym lewitującym pociągiem po odczepieniu wagonów? Mogłem zgadywać równie dobrze jak to jaka będzie za tydzień pogoda. Na szczęście do tego nie doszło. Przenieśliśmy się do sąsiedniego wagonu i od razu zostaliśmy obrzuceni przestraszonymi spojrzeniami współpasażerów, cóż w końcu zrobiliśmy już rozróbę w pociągu i zaraz mogło się okazać, że pojawi się jakiś miły kolejarz i powie nam, że mamy wysiąść.

W wagonie nie zamierzałem siadać. Po pierwsze chciałem mieć na oku przejścia - choć przez małe okienka nie było specjalnie wiele widać, po drugie - patrzyłem przez okno czy czasem w lesie nie pojawią się kolejne światła. Układ był zbyt dokładny, aby być tylko zwykłym sygnałem - dla zwykłego sygnalizowanie nie miały znaczenia długość sygnału, ani ich ilość... Może teraz chodziło o coś więcej? Po trzecie, zaś i najważniejsze - siadanie wywołałoby niepotrzebny hałas, a tego, w tej chwili wolałem uniknąć.

Pomiędzy Alasterem a Gnomką wywiązała się rozmowa, której początkowo tylko się przysłuchiwałem.
 
Aschaar jest offline