Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 19:15   #28
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Rzeczywiście może pomysł rozłączania wagonów był nieco szalony choć jak się okazało technicznie nie był niewykonalny. Może i lepiej, że z tego pomysłu zrezygnowaliśmy. Może miało na to wpływ zachowanie golemów, którzy jakby stracili nami zainteresowanie. Zastanawiałem się tylko jak klasterowi udało się tego dokonać?

Tak czy inaczej znaleźliśmy się następnym wagonie. Jedni z nas usiedli – jedni z nas jeszcze stali. Bądź to z nadmiaru adrenaliny, bądź to by zachować czujność i zdolność reakcji.

Wywiązała się dość burzliwa dyskusja z widoczną ponownie gnomką. Może byłem w błędzie, ale odniosłem wrażenie, że sprawczyni tego całego zamieszania po raz pierwszy zaczęła mówić sensownie i do rzeczy. Po raz pierwszy miałem wrażenie, że mówi prawdę.

Nie do końca byłem przekonany czy możemy jej już w pełni zaufać, ale pewny byłem dwóch rzeczy. Trzeba szybko podjąć jakąś decyzję i powinna to być tym razem nasza wspólna (jako drużyny) decyzja. Nie mamy już czasu ani miejsca na improwizacje i kolejne pomyłki.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline