Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 22:11   #17
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Sairus teraz sobie przypomniał, jak jeden ze złodziejaszków coś mówił o przymrożeniu. Jednak nie przejął się tym. Wtedy myślał o czymś całkiem innym. Szykował się do walki, którą chciał z nimi stoczyć. Układał dokładny plan. Kogo i jak zaatakować jako pierwszego i następnego z kolei. Ale oczywiście wszystko poszło na marne, bo ten dureń Sevryk musiał się wtrącić i rozwiązać wszystko jakimś durnym blefem. Dla niego było to nie do pomyślenia. Jak można była zmarnować taka okazję do walki? Już wyobrażał sobie jako mogła to być rzeź i żałował, że do niej nie doszło. Niestety na tę chwile musiało mu starczyć tylko wyobrażanie sobie tego, więc przez moment myślał tylko o tym co się nie stało, a stać się mogło. Dopiero to co powiedział Blackwood wyrwało go z zamyślenia. Od razu zaśmiał się głośno.
- Chyba żartujesz? Jesteś właśnie tą osoba, która powinna trzymać się daleko od Sybilly. To do Ciebie tamci coś mieli, więc Twoja obecność tylko ich przyciągnie, a to nie zapewni bezpieczeństwa naszej pracodawczyni. Najlepiej oddal się stąd i spróbuj przyciągnąć ich uwagę, wtedy Sybilla będzie bezpieczna, a to jest teraz najważniejsze. - Odezwał się, gdy opanował śmiech. Mówił dużo, aby inni się z nim zgodzili i go poparli. Musiał mieć pewność, że Sevryk nie zostanie tutaj z Sybillą. To byłoby dla niego nie do zniesienia.
- Jednak ktoś musi tu zostać. Powinien to być ktoś, kto mógłby w razie czego obronić Sybillę. Wiem Nadio, że pewnie Ty będziesz chciała zostać, ale jednak powinien tu być też jakiś mężczyzna. Ja mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo Sybilli. - Kontynuował po krótkiej przerwie na zastanowienie. Miał nadzieję, że inni go poprą i w końcu tutaj zostanie. Jednak i tak najważniejsze było, aby nie zostawał tutaj Sevryk.
 
Saverock jest offline