Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 14:19   #107
Nahgraz
 
Nahgraz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znany
***
Posiadłość Lorensa
- Widzę panowie, że nie wiele tu wskóramy. Myślałem, że bestia tu zaatakuje czy coś podobnego, a tu tylko dwie baby kłócą się o chłopa, który za pewne już dawno z Morrem tańcuje. Nie wiele tu wskóram, a muszę jeszcze załatwić pewną sprawę we wsi, więc jeśli pozwolicie udam się tam i zaraz wracam. No chyba, że jest coś jeszcze tu do załatwienia. Nim wrócę możecie próbować wycisnąć jakieś odpowiedzi od tych panien, ale nie wiem czy to aby nie daremny wysiłek.

Gaurim poczekał chwilę aby się upewnić czy aby żaden z jego kompanów nie ma nic przeciwko tym aby brodacz poszedł załatwić swoje sprawy po czym ruszył w kierunku drzwi.

***
Wieś, Warsztat kowalski

Khazad rozejrzał się w poszukiwaniu handlarza, ten stał koło swojego wozu.

- Witaj ponownie. Chciałem przeprosić za całe to zamieszanie i wypożyczenie jednego z twoich artefaktów. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie będę wstanie dokończyć naprawy koła w tym momencie. Muszę wyruszyć w góry aby ocalić ludzkie życie, bądź nawet kilka o ile zdołamy dotrzeć tam na czas. Naprawił bym koło po powrocie, ale nie mogę obiecać, że wrócę żywy z tej wyprawy, a i zapewne do tego czasu już ciebie tu nie będzie. Przykro mi, że tak się sprawy potoczyły. W ramach zadośćuczynienia mam dla ciebie ten oto umagiczniony krótki miecz, z pewnością uda ci się go sprzedać za godziwą sumę, która wynagrodzi ci te kłopoty. Jeśli nadal będziesz we wsi po moim powrocie oczywiście będę czuł się zobowiązany pomóc ci w jakiejkolwiek sprawie.


Gaurim oddał mieczyk kupcowi po czym pożegnał się i ruszył w kierunku posiadłości Lorensa. Szedł dość szybko, bo nigdy nie wiadomo, co mogło się wydarzyć pod jego nieobecność.
 
Nahgraz jest offline