Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 18:47   #29
Slywalk
 
Reputacja: 1 Slywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodzeSlywalk jest na bardzo dobrej drodze
Nie wiem co zrobił Alaster ze tamci dwaj po raz drugi sobie odpuścili ale wykonał dobrą robotę.
Dla bezpieczeństwa przenieśliśmy się do drugiego wagonu. Eliksir niewidzialność przestał działać
więc mogłem znowu zobaczyć gnomkę, która teraz piorunowała mnie wzrokiem. Szybko domyśliłem się o co jej chodzi. Obiecałem jej że jej oddam to oddam, ja zawsze dotrzymuję słowa.

Alaster rozpoczął rozmowę z gnomką, do której się dołączyłem. Zapytałem ją o naszego pracodawcę i zanim zdążyłem odpowiedzieć na jej pytanie, wpadł mi w słowo Nicklach. Spojrzałem na niego i wnet zrozumiałem o co mu chodzi. O mało nie pozbyłem się naszego atutu.
Całą uwagę skupiłem na gnomce i słuchałem jej odpowiedzi.
 
Slywalk jest offline