Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 19:22   #99
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Gdy sytuacja zostaje ostatecznie opanowana po prostu padam na tyłek w jakimś czystym miejscu i opieram się o cokolwiek wygodnego. Zapowiadał się taki piękny dzień... a mamy morderstwo, pewnie dwa połączone z zamachem.

-A ja Dante, tak wiem, nietutejsze imię. Nie widziałem w środku żadnej wampirzycy, więc możliwe, że zdołała uciec. Mojego rodzeństwa też nigdzie nie widziałem więc wierzę, że zdążyli się wydostać- pocieszyłem wampira choć bardziej starałem się pocieszyć siebie. Cóż oznacza, że widziano ciała? A widziano ich żywych? Cholera...
-A co można zobaczyć niezwykłego w karczmie która właśnie stała się obiektem zamachu? Teraz to się przyczepią do wodników...
Celowo uniknąłem odpowiedzi. Lepiej nie wzbudzać paniki wśród ludu.
 
Arvelus jest offline