Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 19:42   #30
Hermit
 
Hermit's Avatar
 
Reputacja: 1 Hermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodzeHermit jest na bardzo dobrej drodze
Stało się, burda na całego. I akurat teraz przyszło mi spanikować, czy aby chronić przesyłkę, czy też pomóc pozostałym. W przedziale panował kompletnych harmider. Padła opcja by wyskakiwać z pociągu gdyż zbrojnoskórzy się ponownie zbliżali, ale ta myśl stanęła mi bardziej w gardle niż kilo bułki tartej. Zdezorientowany wypadłem na korytarz, jednocześnie mając oko na przesyłkę. Branie plecaka w możliwą walkę było nie dość że nie wygodne, ale również ryzykowne nie tylko dla zawartości pudełeczka.

Łuk nie grał roli, więc w ruch mogły iść jedynie miecze. Pierwszy raz widziałem coś takiego na oczy, ale trzeba się kiedyś przekonać czy krwawi. Zawadiacko odsłoniłem lewe ostrze zazwyczaj skryte pod płaszczem, co by w razie czego łatwiej je można było wyciągnąć.

Nie wiedzieć jak, ale Alaster za pomocą jednego ruchu ręki, a raczej ukazania pierścienia odprawił dwoje kolosów bez najmniejszego problemu. Jeszcze pokwapili się na wyjaśnienia.
Wydawać się mogło że sprawa została opanowana. Magiczka jest już 'bezpieczna' jak i jej ładunek. Miała cosik do wyjaśnienia, ale słuchał ją jak by z przekąsem niż zainteresowaniem.
Pożyjemy, zobaczymy Myszko

Rozsiadłem się raz jeszcze, starając się uspokoić emocje. Mogłem zginąć, a jednak się tak nie stało... fajnie! Dzień nam sprzyja.
Rozmowę pozostawiłem w rękach pozostałych, a sam tymczasem wolałem się przysłuchiwać i wnioskować co się może stać następnym razem
 
__________________
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
Chan
Hermit jest offline