Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2011, 12:45   #88
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
No poszło znacznie łatwiej niż się spodziewałem-pomyślał Piotr patrząc na szczątki „blaszaków”. Obejrzał trochę ich hełmy i pancerze ale nie dało się ich zdjąć, wiec po chwili zostawił je w spokoju. Zainteresował się natomiast ich dziwną bronią ,jednak gdy dotknął jednej z nich kopnął go prąd-Ja pierdole!-krzyknął ,to gówno pieści prądem!-zawołał parę sekund później. Wtem nagle powaliła go fala uderzeniowa, pewnie jakiegoś wybuchu w oddali. Gdy się pozbierał zwrócił się do Michała:

-Nie jest to odkrywcze co teraz powiem ale musimy stąd spadać, jakiś ostrzał chyba tu trwa…no dobra a konkretnie to tak: Jest już noc :”Blaszaki” mają pewnie noktowizory my nie, granatów już też nie mam, ty pewnie też. Niedobrze by było się na nich natknąć. No to podsumowując, proponuje żebyśmy znaleźli na noc jakieś schronienie np. kamienice ale taką nie grożącą zawaleniem. Odpoczniemy i o świcie ruszymy. A teraz lepiej chodźmy ,w tą stronę z której nadjechał czołg ,tam gdzieś są nasi…

Po tych słowach pobiegł w stronę czołgu. Rozejrzał się czy przypadkiem na ziemi nie leży jakiś przydatny sprzęt -amunicja itp. Ale niestety nie było tam nic ciekawego .Potem ruszył szybko dalej ,po jakimś czasie zaczął się intensywnie rozglądać za jakimś schronieniem.
 
Piter1939 jest offline