Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2011, 09:26   #14
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Akwus Zobacz post
Frank wyciągnął jeden z jego TRZECH pistoletów.

Bielskiego komentować nie będę, bo i on wie i Wy wiecie jaki jest.

A skoro o konkretach - Icariusie, byłbyś tak łaskaw i jednak owymi konkretami operował, bo w zarzucie " O manipulacjach Graczy z grzeczności bez nicków. Które miały miejsce poza grą głównie na gg." pozostawiasz taką nutkę podniecenia o kogo chodzi, myślę, że warto jednak tej grzeczności uchybić i wyjaśnić tak nurtującą Cię sprawę.
Icarius nie byłby łaskaw. A sprawa go nie nurtuje. Nie zostawia nutki podniecenia... Proponowane jest byś nie wyciągał pochopnych wniosków.. Jedyne co pokazuje to "styl" co poniektórych. Dałem w raporcie jedynie informacje że taki a nie inny koniec jest spowodowany między innymi tym. Co do trzech pistoletów... Akwus dobrze wiesz że dwa z tych pistoletów podniosłem po swoich ochroniarzach. Po rzezi pierwszej... A że druga była zaraz po pierwszej to się przydały... W drugiej odsłonie miałem dwóch ochroniarzy. Nowe znaczenie słowa pęczki...
Zastanawia mnie jedynie dlaczego wy zawsze demonizujecie...

Ale spokojnie radujmy się nową postać z Bulionem mam ugadaną. Będziesz miał te swoje pęczki. A jak będę się musiał przekwalifikować z gracza na tło... To trudno...

P.S Wyjeżdżam do 18. Zatem wszelakie dalsze kłótnie proponuję przenieść na PW.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 09-02-2011 o 09:33.
Icarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem