Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2011, 14:02   #19
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Myślałem, że jak przyjedzie lord Berengar to będzie szybka akcja p.t. "Ratować stare wygi z niewoli" i jakoś się ładnie zwiąże akcja ot i tyle.
No i się pojawił. Co prawda nie kazał ratować starych wyg, ale czasu i miejsca na zaistnienie z całą pewnością było. Rozumiem "ogłuszenie" po wydarzeniach w Zajeździe, ale co Tavessonowi szkodziło działać później? Sensownie. A nie kilkuzdaniowym postem z gatunku "jadę i patrzę, patrzę i jadę"?


Co do szlachectwa w Bretonii: +1 dla Komtura, który jako jedyny zwrócił Wam uwagę na to, co tam jest na porządku dziennym. Co prawda pod nieobecność Lorda D'Arvill BG dali czadu w RO I, ale nie mogło to znaczyć, że ich działania przejdą bez echa. A że w RO II dolali oliwy do swoich ognisk...

P
B
.

P.S.: Niebawem ruszymy z RO III. Ci, co ocaleli [Mike i Kerm] proszeni są o podsumowanie wydarzeń sesyjnych z udziałem ich postaci celem rozdania XP. Reszta zainteresowanych proszona jest o przemyśliwunek nad postaciami. I przesłanie mi kompletnych, tj mechanicznych również tworów. [1 wolne rozwinięcie dla wszystkich, mam gest!] Zaczniemy najpewniej w D'Arvill. Albo gdzie indziej
.

.
 

Ostatnio edytowane przez Bielon : 09-02-2011 o 14:05.
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem