Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 15:52   #29
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Bielon
Aschaarze, Kolego, podniosłeś mi ciśnienie, co w moim wieku bywa groźne.
Kiedyś wspominałeś Kolego, że grasz emocjami. Myślę, więc, że mój post powinien ci bardzo przypaść do gustu. Kilka słów, a tyle emocji. Bezcenne, prawda?
Chyba, że granie emocjami sprowadzasz do jednostronnej rozgrywki. GM podnosi ciśnienie graczy - dobrze; gracze podnoszą ciśnienie MG - źle.

Cytat:
Napisał Bielon
Pozdrawiam Was serdecznie i proszę o pochwały, oklaski i lizanie dornych partii krzyży. Ewentualnie o szczere komentarze. Na własne ryzyko.
Rozumiem, że zbyt szczerze oceniłem sesję? Tak normalnie, bez wazelinki, “po bielonowemu” wręcz? Bez zamiatania pod dywan niewygodnych kwestii? O te szczere komentarze prosiłeś na pokaz i dlatego, że tak wypada?
Przepraszam, następnym razem napiszę peon pochwalny.
Ah... Przecież to samo co w podsumowaniu sesji napisałem ci na PW kilka dnia temu, wtedy aż tak się nie emocjonowałeś... Nie są to więc nawet dla ciebie nowe zarzuty, czy opinie... Więc po co teraz, w podsumowaniu, ten teatr ze świętym oburzeniem??? Na pokaz dla innych?



Z moją oceną sesji nikt nie musi się zgadzać. Jest to moja ocena, napisana z mojego - gracza - punktu widzenia. Inni gracze mogą tą sesję widzieć inaczej - ich prawo.

Jeżeli ktoś bardzo chce polemizować z moją oceną - proszę bardzo, byle konkrety. Ślizganie się po pobocznych zarzutach i zagrywki psychologiczne jakie zaprezentowałeś Bielon w swojej odpowiedzi - super, jednak do sedna proszę.

A to porównanie społeczne to do czego przyłatać - tak swoją drogą? Poza wspominkami o wykształceniu planujemy jakieś inne tematy porównawcze związane z sesją... nijak? Ilość dzieci, znajomych na nk, metraż mieszkania, wielkość interesu... może? Podobnie jak próby zrzucenia dyskusji do ironii na poziomie przedszkola, czy innego “Płomyka”.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem