Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2011, 00:14   #51
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
-A więc, mamy jakiś plan?

Pytanie McMillana było wyrazem bezradności. Lambert nie lubił tego uczucia.

Przetrząsnął kieszenie i na stojącą w korytarzu szafkę wydobył racę. Każdy z komandosów dostał po jednej - maiły służyć do wezwania ewakuacji po skończonej misji.

- Zaryzykujemy i użyjemy mojej. Jeśli się stąd nie wydostaniemy i tak się nie przyda. Wrzucam racę, jeśli w pokoju czeka zasadzka - zasypujemy ją ołowiem i granatami, a potem się rozglądamy. Jeśli nie...

Wysypał na szafkę pudełko sztormowych zapałek, podzielił na trzy kupki i rozdał towarzyszom. Następnie wytrząsnął z kieszeni wszystkie łatwopalne przedmioty. Dokumentów i pieniędzy na misję nie brali, ale miał paczkę po zapałkach, paczkę po cygarach, czyściwo do broni, smar (sprawdzić, czy palny). Przejrzał okolicę w poszukiwaniu niemieckich dokumentów, obwieszczeń, instrukcji BHP, itp.

- ... a jeśli nie - zrobimy sobie pochodnie.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline